Вернісаж творчих ідей педагогічних працівників, які атестувалися у 2023 році
У Типовому Положенні про атестацію педагогічних працівників зазначено, що атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету, забезпечення ефективності навчально-виховного процесу.
Основними принципами атестації є відкритість та колегіальність, гуманне та доброзичливе ставлення до педагогічного працівника, повнота, об’єктивність та системність оцінювання його педагогічної діяльності.
Відкритий урок фізичної культури у 5 класі (учитель Титар Р.Г.)
На уроці фізичної культури у 5 класі вчитель Титар Р.Г. забезпечує гармонійний фізичний розвиток особистості учня, вдосконалює життєво необхідні рухові уміння та навички, розширює руховий досвід учнів через формування стійкої мотивації учнів до занять фізичною культурою і спортом. Діти дуже люблять уроки фізичної культури.
Інтелектуальний квіз "Шевченко - наш, він для усіх століть" (учитель Джепа О.Г.)
У рамках Шевченківського тижня для учнів 7,8, 10 класів учителька української мови та літератури Джепа О.Г. провела інтелектуальний квіз "Шевченко - наш, він для усіх століть". Адже Тарас Шевченко для кожного свідомого українця - не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот. Адже кожна сторінка "Кобзаря" - це палкий заклик любити свій народ і край. Значущість постаті Т.Шевченка та його слів актуальні і сьогодні.
Психологічний тренінг "Бути на Землі ЛЮДИНОЮ" (практичний психолог Медведєва Ю.В.)
Важливо навчити дітей самовдосконалюватися, виховати в них людяність,гуманізм у стосунках, доброзичливість, повагу до людей. Потрібно показати учням наскільки важливим у стосунках між людьми є вміння спілкуватися та бути терпимими до оточуючих.
Саме з цією метою для учнів 7 класу практичним психологом Медведєвою Юлією Василівною було проведено тренінг "Бути на Землі Людиною", під час якого діти закріпили поняття "толерантність" та зрозуміли, що кожна людина - це особистість,яка має право на власну думку та повагу.
Відкритий урок інтегрованого курсу "Досліджуємо історію та суспільство" (учитель Дем'яненко Л.О.)
З метою виховання в учнів шанобливого ставлення до історичних пам'яток та подій, любові до історії свого народу для учнів 5 класу було проведено інтерактивне заняття "Чому Друга світова війна залишається в пам'яті людства?"
Разом з учителем історії Людмилою Олександрівною Дем'яненко учні продовжили досліджувати сторінки звитяги нашого народу. Діти створити карту України з патріотичними метеликами, які передають побажання мужнім захисникам України. Усі діти та дорослі мають спільне бажання - ЦЕ ПЕРЕМОГА! І воно неодмінно здійсниться.
Відкритий урок музичного мистецтва (учитель Соломко В.Е.)
Музичне мистецтво - предмет у школі,який має чи не найвищий виховний та розвивальний потенціал з притаманним йому впливом на свідомість і підсвідомість особистості, на духовну та інтелектуальну сферу, на моральне і емоційне здоров'я школярів. З метою усвідомлення учнями визначальної значущості виховання ціннісного ставлення до музики у Малоперещепинському ліцеї для учнів 7 класу учителем Соломко В.Е. проведено урок на тему "Поп - музика", на якому звучали музичні твори, діти висловлювали власні судження про творчість поп- музикантів,розвивалися вокально - хорові навички та естетичний смак у здобувачів освіти.
Відкритий виховний захід до Міжнародного Дня рідної мови (учитель Джепа О.Г., асистент інклюзивного класу Самойлова О.Л.)
Мова – одне з найцінніших надбань, яке створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ. 21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема мови на українських землях нараховує кілька століть. У Малоперещепинському ліцеї учні 7-8 класів разом з учителем української мови Джепою О.Г. провели конкурсно- пізнавальну гру " Солов'їне шоу".
Відкритий урок інформатики (учитель Співак А.В.)
Щорічно у другий вівторок лютого відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). У цьому році ми відзначали вже двадцятий День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету". Головною метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.
У Малоперещепинському ліцеї вчителем інформатики Співак А. В. проведено ряд заходів: урок-гра" Разом до найкращого Інтернету" 5, 6 класи; урок-тренінг "Інтернет - друг чи загроза?" 9 клас; навчальне заняття з елементами тренінгу "Безпечний Інтернет та соціальні мережі" 7 клас. Усім нам варто пам’ятати, що безпека інтернету більшою мірою залежить особисто від кожного з нас.